Women’s Golf Day – Golfový deň žien 2017

Milé dámy, hrávate golf alebo sa s ním chcete zoznámiť? Máme ideálnu príležitosť pre Vás všetky.

Na Medzinárodný deň žien sme rozmýšlali, ako zablahoželáme všetkým golfistkám aj nádejným golfistkám. Pri prezeraní internetu sme našli jednu veľmi zaujímavú aktivitu, do ktorej sme sa rozhodli zapojiť aj my. Táto aktivita sa volá Women’s Golf Day a ide o jednodňové podujatie určené pre všetky ženy, ktoré golf hrávajú alebo by sa s ním chceli zoznámiť. Miestom sú golfové ihriská, akadémie, indoor kluby a pod.

Women’s Golf Day sa uskutoční už druhý rok v golfových rezortoch po celom svete. Aktuálne je zapojených 41 krajín sveta a spolu 581 golfových rezortov a iných golfových športovísk (stav k 25. aprílu).

GOLF PARK RAJEC je PRVÝM golfovým rezortom v rámci Česka a Slovenska, ktorý sa zapojil do tejto aktivity. Dokonca sme JEDINÝM rezortom na celom Slovensku, ktorý participuje na tejto celosvetovej akcii.

Pýtate sa, kedy sa táto aktivita uskutoční? Tak milé dámy, výrazne si poznačte termín 06.06.2017 (utorok) v poobedňajších hodinách – predpokladané trvanie bude od 16:00 hod do 20:00 hod. Počas tejto doby sa budete môcť venovať 2 hodiny hraniu alebo výučbe golfu (s našimi PRO trénermi). Zvyšné 2 hodiny budú zamerané na rôzne podporné aktivity pre všetky ženy. Nevylučujeme, že golfovú časť nakoniec predĺžime aj na dlhší čas 🙂

Sledujte našu webstránku alebo stránku na Facebooku a dozviete sa čoskoro viac informácii. Určite sa môžete tešiť aj na veľa zaujímavých súťaží a cien, ktoré pre Vás pripravujeme spolu s našimi partnermi. Budeme oceňovať aj tie záujemkyne, ktoré sa ako prvé zaregistrujú na náš Women’s Golf Day v GOLF PARK RAJEC.

Na záver ešte raz:

  • Women’s Golf Day (Golfový deň žien) pre všetky záujemkyne o hru golfu
  • GOLF PARK RAJEC
  • 06. júna 2017
  • 16:00 – 20:00 hod
  • PRVÝ a JEDINÝ na Slovensku

Tešíme sa na všetky záujemkyne o hru golfu na našom golfovom ihrisku.

PS: V prípade, že sa chcete stať partnerom nášho podujatia, prispieť k organizácii a zviditeľniť tak aj svoju značku, kontaktujte nás na clubhouse@golfparkrajec.sk. Ďakujeme 🙂

GOLF PARK RAJEC

Mobil: +421 917 477 235
Email: clubhouse@golfparkrajec.sk
GPR servis, s.r.o., Bystrická 66
015 01 Rajec, Slovenská republika