Plánované akcie na sezónu 2018

Vážení golfoví priatelia, 

predkladáme vám   Plánované akcie 2018 .  Pre začiatočníkov v golfe a nesmelých hráčov  sme pripravili už osvedčený Rajec Eklektik Tour 2018, ktorý nie je HCP turnajom, ale je špecifický tým, že hráčov sprevádza tréner Karol Balna  a učí ich “turnajovým začiatkom”. Pre týchto hráčov je určený aj turnaj Rajec Balna Cup 2018.  Ďalším špecifikom turnaja je možnosť,   po turnaji  absolvovať tréning  s trénerom zdarma.

Pre zanietených turnajových hráčov pre pripravili HCP Turnaje na 18 jamiek, zatiaľ jeden v každom mesiaci. Okrem týchto turnajov budú HCP turnajmi aj turnaje v stredu, tieto sa však budú hrať na 9 jamiek. Týmto vychádzame  v ústrety viac pracovne zaneprázdneným hráčom a seniorom.

Pre úplných začiatočníkov a laikov, ktorí sa chcú pridať do našich radov, sme pripravili každý mesiac Dni otvorených dverí v golfe a Dni otvorených dverí vo footgolfe. Počas týchto dní vás budú sprevádzať golfoví  a footgolfoví tréneri.

Ďakajú nás aj “fun” turnaje, kde sa prídeme zabaviť a zamaškrtiť si. Bude to dva krát poriadaný Rybársky Texas dvojíc, v ktorom prvý deň dvojica (alebo jej zástupca) chytajú ryby z našich rybníkov, ktoré sa odvážia. Na druhý deň pokračujú v golfovom turnaji na 18 jamiek, pričom z  dosiahnutého výsledku sa im odpočíta  1 bod za každé 2 kg ulovených rýb.  Ďalším turnajom bude Turnaj ” Takto vznikal golf”, kde budeme hrať golf na footgolfovom ihrisku PRO – hra na 18 jamiek.  Sezónu zavŕši obľúbený   “Cross Country”.

Plánované akcie sú zverejnené v sekcii “Klubové akcie”, kde bude zoznam akcií aj aktualizovaný.

 

Kolektív GOLF PARK RAJEC

 

 

.

 

 

Mobil: +421 917 477 235
Email: clubhouse@golfparkrajec.sk
GPR servis, s.r.o., Bystrická 66
015 01 Rajec, Slovenská republika