FootGolf Rajec Cup – vyhodnotenie

Milí priatelia,

v sobotu 19.08.2017 sa v našom rezorte uskutočnil prvý footgolfový turnaj, ktorý sme organizovali vo vlastnej réžii pod názvom FOOTGOLF RAJEC CUP. Tento turnaj bol určený pre všetkých záujemcov, ktorí si chceli prísť medzi sebou zasúťažiť na turnaji. Pripravili sme tak jednu z prvých možností pre hráčov FootGolfu, ktorí s týmto športom začali práve túto sezónu v našom rezorte.

Turnaja sa nakoniec zúčastnilo 12 hráčov, z čoho tretinu tvorili práve noví hráči FootGolfu, za čo sme veľmi radi. Súťažilo sa v štyroch kategóriách:

  • v kategórii MUŽI zvíťazil JURAJ GUBÁNI so 67 ranami a výsledným skóre -5
  • v kategórii JUNIORI zvíťazil SAMUEL MIŠÍK s 91 ranami a výsledným skóre +19
  • v kategórii SENIORI zvíťazil JÁN HORVÁTH so 76 ranami a výsledným skóre +4

ABSOLUT víťazom celého turnaja sa teda stal JURAJ GUBÁNI.

Víťazi jednotlivých kategórii si odniesli trofeje od GOLF PARK RAJEC a voucher na voľný vstup do vodného a saunového sveta od Spa Aphrodite – Kúpele Rajecké Teplice. Zároveň sme na konci turnaja vyžrebovali spomedzi všetkých účastníkov turnaja hráčov, ktorí od nás dostali voľné vstupy od FootGolf Rajec na ihriskách PRO aj MASTER.

Ďakujeme všetkým účastníkom, že si našli čas a cestu k nám. Sme radi, že sme medzi nami privítali aj turnajových nováčikov, ktorí predviedli solídne výkony. Víťazom gratulujeme a na všetkých hráčov sa tešíme opäť niekedy v našom rezorte

Ďakujeme takisto naším partnerom turnaja:
gScore
Spa Aphrodite – Kúpele Rajecké Teplice
Kofola

Mobil: +421 917 477 235
Email: clubhouse@golfparkrajec.sk
GPR servis, s.r.o., Bystrická 66
015 01 Rajec, Slovenská republika