FOOTGOLF RAJEC CUP III

FOOTGOLF RAJEC CUP III.

Dnešný záverečný turnaj tejto sezóny FOOTGOLF RAJEC CUP III. máme úspešne za sebou.  Počasie nebolo ideálne,  zo začiatku  padal ľahký dážď,  ale súťažiacich to neodradilo.

Celkovo sa turnaja zúčastnilo 30 hráčov, ktorí si to rozdali v 5 kategóriách: ženy, muži, juniori, seniori,  a  absolut.  Víťazom kategórie ženy sa stala Simonka Ondrejkovičová, ktorá svoje miesto obhájila v rozstreli na 18. jamke.  V kategórii  juniori sa víťazom stal Sebastián Horváth, ktorého otec Ján Horváth  zvíťazil v kategórii senior.  V kategórii muži zvíťazil Juraj Gubáni , ktorý sa zároveň  stal aj víťazom kategórie absolut.  Podrobnejšie výsledky si môžete pozrieť na stránke nášho partnera turnaja gScore, ktorému ďakujeme za spoluprácu počas všetkých troch turnajov tejto sezóny:
https://www.gscore.eu/…/c216…/gsto220-FOOTGOLF-RAJEC-CUP-III

Víťazi dostali trofeje  a  vecné dary od hlavného sponzora SPA Afrodite, Rajecké Teplice.

V tomto turnaji padol aj  “holle in one” na siedmej jamke. Šťastným hráčom bol Igor Šimončič, ktorému bude tento deň pripomínať cena od organizátora turnaja.

Tým, ktorí sa neumiestnili na víťazných priečkach priala šťastena v losovaní troch výhercov zo všetkých zúčastnených hráčov. Odmenou bol nápoj, ktorý je zviazaný s Rajcom – od spoločnosti Kofola, a.s..

Ďakujeme všetkým zúčastneným hráčom a takisto aj partnerom.  V galérii zverejňujeme fotografie z podujatia ,  kde si môžete pripomenúť chvíle a atmosféru z tohto dňa. 😊⛳️⚽️

Všetkým dovidenia na FOOTGOLF RAJEC CUP 2018 ! 😊

Mobil: +421 917 477 235
Email: clubhouse@golfparkrajec.sk
GPR servis, s.r.o., Bystrická 66
015 01 Rajec, Slovenská republika