Dočasné zatvorenie ihriska 18.04.2017

Po peknom veľkonočnom víkende nám dnes zaúradovalo bláznivé aprílové počasie. Na fotke môžete vidieť, ako nám počas noci a rána na ihrisku nasnežilo. Keďže predpoveď počasia nevyzerá vôbec priaznivo na zvyšok dnešného dňa, ani počas zajtrajška, dočasne sme zatvorili naše ihrisko až do odvolania. Veríme, že už čoskoro sa nám počasie znova umúdri a biela pokrývka rýchlo zmizne.

O opätovnom otvorení ihriska Vás budeme informovať hneď, prípadne sa o zmene informujte na tel. čísle: 0917 477 235. Driving range ostáva zatiaľ otvorený – v prípade, že budeme nútení zatvoriť aj driving, budeme Vás informovať. Počas zatvoreného ihriska nebude v prevádzke ani recepcia v Club House.

Ďakujeme za pochopenie a všetci sa tešíme, keď znova otvoríme.

EN:

As you can see on the photo, there is snow on our golf course after last night and this morning. Wheather forecast for today and next days is not good, so we decided to close temporarily our golf course till the cancellation. For new information call the phone number: 0917 477 235. Driving range is still open – if it will be needed to close it, we will inform you. During closed golf course will be not available also reception in Club House.

Thanks for understanding, we are looking for opening soon.

GPR

Mobil: +421 917 477 235
Email: clubhouse@golfparkrajec.sk
GPR servis, s.r.o., Bystrická 66
015 01 Rajec, Slovenská republika